Sohbete Giriş

Sohbet Siteleri

hayatın stresinden kurtulmak için kafamızı dağıtmak adına en iyi yaptığımız şeydir sanırım chat yapmak, peki... 

Chat

Aslında çoğumuzun sevdiği şeydir Chat nedir, dedikodu, çene çalmak laklak yapmak, sohbet etmek, muhabbet etmek anlamına... 

Zehir ve Sohbet Yazıları

Efendim merhabalar dün gece size bu yazıyı yazmak için kendimi feda ederek İstanbul eğlence alemine bir göz atayım... 

Mobil Sohbet

Teknolojinin hızla gelişiminden sonra artık her şeyi akıllı telefonlarımızla yapmaya başladık. Sohbet sitelerinde... 

Zehir ve Sohbet Yazıları

aslında bazılarının sohbet portallarına neden geldiğini bazen düşünürdüm. ama bu aralar bayağı düşünüyorum. adı... 

Chat ve İletişim

Kategori : Makaleler - Etiketler :, - Tarih : 19 Ocak 2018

İletişim ve frekans

Chat ile insan iletişimi frekansı uyuşmalıdır sadece anlaştığınız kişilerle sohbet edebilirsiniz sizden farklı olduğunu düşündüğünüz kişilerle iletişim kuramazsınız.
Anlaşmak ise zamanla birbirinizi tanıyarak oluşacak bir kavramdır. Gönül ilişkileri de dahil her ilişki bu şekilde kurulmaktadır.
Gerçek hayatta insanlar ile sağlıklı iletişim kurmanın yolu arkadaşlık,akrabalık,komşuluk,sevgili ünvanı gerektirirken

Gerek sosyal medya gerekse sohbet portallarında bu ünvanlara ihtiyaç duymayız..Günlük hayatta farkına bile varamayacağımız insan profilleri ile

bir merhaba ile başlayan bu süreç ciddi ilişkilere kadar evrilebilir..Peki işin sırrı nedir sizce ? Evren’de her cismin,her canlının bir frekansı vardır. Chat odalarında frekans konuşmayla, yazışmayla sağlanır.

Bu frekans sayesinde uyum içinde hiç tanımadığımız insanlarla çok sıcak Sohbetler kurabiliriz..Bilim bu durumu kaba taslak olarak bilinç uyumu olarak nitelendirir..

“Ne anlatırsanız anlatın, anlattıklarınız karşınızdakinin anladığı kadardır!” “HİÇ KİMSEYE ALDIRMADAN YAŞAYABİLMELİ İNSAN, ÇÜNKÜ HENÜZ İCAT EDİLMEDİ ANLAMAYANA ANLATACAK BİR LİSAN!”

Bu özlü sözleri normal hayatta söyleyecek olsanız karşınızdaki hakaret olarak nitelendirirken yazılı olarak beyan ettiğiniz’de aforizma tadında olabiliyor.

Dış görünüş kaygısı,alem ne der endişesi olmadan kendimizi ifade edip rahatlıkla sohbet edebildiğimiz bu ortamların ülkemizde 22 yıldır hiç popüleritesini yitirmeden aynı hızında ve aynı eğlencesinde

gelişerek ve kendini güncelleyerek devam etmesinin yegane sebeplerinden biride bu dur. İletişim konuşarak sağlanır ve bunun için sizler aramızda olup nasıl kaliteli zaman geçirilir farkına varabilirsiniz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1024
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MURATCANEylülMiray Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Miray
Miray

akşam oldunda gidecek bır evimiz yok demeyın …….. adres.. sola dön kalp atışı cadddesi başını kaldır bak…. masmavi gökyuzu adresimiz bu sevgi evi… sohbet burada… Read more »

Eylül
Eylül

“Ne anlatırsanız anlatın, anlattıklarınız karşınızdakinin anladığı kadardır!” “HİÇ KİMSEYE ALDIRMADAN YAŞAYABİLMELİ İNSAN, ÇÜNKÜ HENÜZ İCAT EDİLMEDİ ANLAMAYANA ANLATACAK BİR LİSAN!” Ne kadar da doğru bir… Read more »

MURATCAN
MURATCAN

Dostluk unutulmayacak kadar güzel ve sadecee ender insanlarla yaşanabilecek kadar Özeldir bu dostlukların şüphesiz tek adresi tabiki sohbetburada.com