Sohbete Giriş

Sohbet Siteleri

hayatın stresinden kurtulmak için kafamızı dağıtmak adına en iyi yaptığımız şeydir sanırım chat yapmak, peki... 

Chat

Aslında çoğumuzun sevdiği şeydir Chat nedir, dedikodu, çene çalmak laklak yapmak, sohbet etmek, muhabbet etmek anlamına... 

Zehir ve Sohbet Yazıları

Efendim merhabalar dün gece size bu yazıyı yazmak için kendimi feda ederek İstanbul eğlence alemine bir göz atayım... 

Mobil Sohbet

Teknolojinin hızla gelişiminden sonra artık her şeyi akıllı telefonlarımızla yapmaya başladık. Sohbet sitelerinde... 

Zehir ve Sohbet Yazıları

aslında bazılarının sohbet portallarına neden geldiğini bazen düşünürdüm. ama bu aralar bayağı düşünüyorum. adı... 

Chat

Kategori : Makaleler, Sohbet - Etiketler :, , , - Tarih : 29 Ocak 2018

Aslında çoğumuzun sevdiği şeydir Chat nedir, dedikodu, çene çalmak laklak yapmak, sohbet etmek, muhabbet etmek anlamına gelir sanırım Türkiye Sohbet sitelerine olan ilgi buradan geliyor millet olarak seviyor olmalıyız. Laf Lafı açıyor ve sürekli bir chat hali içerisinde oluyoruz sanal ortamda da bu durum sohbet sitelerinde, chat odalarında gerçekleşiyor. Burada dedikodu yapmaya gelenler mi dersin, çene çalmaya sürekli yazmaya gelenler mi dersin her şekilde insanlar var.
Misafirliğe daha doğrusu en önemlisi bu kadınların yaptığı günler var ya oraya bile laklak yapmaya gidiliyor. Dedikodu için ortam hatırlanıyor , çaylar , kekler, börekler, çörekler ve tabii en önemlisi kısırlar mı dersiniz her türlü her şey hazırlanıyor ve misafirlere dedikodu laklak şeklinde sunuluyor.
Bir kere annemle beraber güne gitmiştim o zaman daha küçüktüm ÇEYREK ALTIN GÜNÜ ne, ay hanım teyzelerim bir başladılar konuşmaya ‘onun kızı bunu yapmış , onun oğlu şöyleymiş ay kocası şöyle şöyle şeyler yapmış’  daha neler neler iyi şeyler bazen, bazen kötü şeyler konuşulsa da aslında çok eğlenilen bir mekan bayanlar stres atıp keyifli zaman geçiriyorlar.

Artık günümüzde erkeklerin de GÜN yaptığı oluyor ama bulunmadığım için ne konuşulduğuna dair ne sohbet edildiğine dair hiçbir şey bilmiyorum. onu da yorumlarınız da bildirebilirsiniz.

Anlatmak istediğim SANAL dünya da yapılan chat ile REEL dünya da yapılan sohbet aslında aynı şey, bir nevi stres atmak, eğlenmek anın tadını çıkartmak yani carpediem ..
Havadan suda konuşarak ömrümüzü geçirdiğiniz, harcadığımız bu sohbet mekanlarında her şeyi sorun haline getirmemek gerekir. Çünkü ne kadar iyi olursan ol muhakkak sevmeyenler, onlara ters geldiğin insanlar çıkabilir o yüzden kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundadır. Bu unutulmadan seviyeli ve saygılı Chat yapmayı unutmamamız gerekir.. Çünkü aslında anlaşamıyor olmamız onun saygıyı hak etmediği anlamına gelmez değil mi? anlaşamadığın insanlarla konuşmaya sohbet etmeye bilirsin ama saygısızlıkta etmemiz gerekmiyor. Seviyeli sohbet odalarını bu yüzden tercih etmiyor muyuz ? NE durumda olursak olalım saygımızı ve sevgimizi bu sanal ortam diye adlandırdığımız yerde de kaybetmeyelim çünkü ortam sanal ama kişiler tamamiyle gerçek kalp kırmadan sohbetimize devam edelim..

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
1024
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZereNStrongaRyaHasanFeslegeN Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
FeslegeN
FeslegeN

chat in tadını sohbetburada.com sohbet odaları nda çıkarıyorum. herkese de tavsiye ederim.

Hasan
Hasan

Chat demek sohbet muhabbet etmek demek geliyo aklıma acıkcası.Bu zaman teknoloji ve uzay cagı oldugu için internet uzerinden sunucu uzerinden karsımızdaki insanı tanıma fırsatı yakalama… Read more »

aRya
aRya

En güzel sohbet sitesi adresinden herkese merhabalar arkadaşlar. Sohbet siteleri ile tüm insanlar artık kendilerine yeni arkadaşlar bulabilirler. Yeni insanlar tanıyarak daha da sosyal bir… Read more »

Strong
Strong

kimi tanımadığınız insanlarla konuşacak ne bulursunuz der . aksine öyle güzel arkadaşlıklar ediniyorsunuz ki .Bunu ben acı yaşadığımda daha iyi anladım .radyo mu dinlerken sohbet… Read more »

ZereN
ZereN

Chat real hayatımızdan sıyrılıp stres atmak amaçlı giriyoruz kimi zaman stres atmanın yerine streslenip cıktığımız zamanlar oluyor kararınca girildigi taktirde sohbet ortamı zararsız ve eglenceli… Read more »