Sohbete Giriş

Sohbet Siteleri

hayatın stresinden kurtulmak için kafamızı dağıtmak adına en iyi yaptığımız şeydir sanırım chat yapmak, peki... 

Chat

Aslında çoğumuzun sevdiği şeydir Chat nedir, dedikodu, çene çalmak laklak yapmak, sohbet etmek, muhabbet etmek anlamına... 

Zehir ve Sohbet Yazıları

Efendim merhabalar dün gece size bu yazıyı yazmak için kendimi feda ederek İstanbul eğlence alemine bir göz atayım... 

Mobil Sohbet

Teknolojinin hızla gelişiminden sonra artık her şeyi akıllı telefonlarımızla yapmaya başladık. Sohbet sitelerinde... 

Zehir ve Sohbet Yazıları

aslında bazılarının sohbet portallarına neden geldiğini bazen düşünürdüm. ama bu aralar bayağı düşünüyorum. adı... 

Skype Sohbet

Kategori : Sohbet - Etiketler :, , - Tarih : 25 Ocak 2018

sohbet sitelerinin eskileri bilir önceleri MSN vardı, oradan birbirimize titreşimler, mesajlar çeşitli hareketli emojiler gönderirdik.. Çok uzun mail hesaplarımız olurdu hatta şimdi bile hala o adreslerini kullananlar var. Yine msn üzerinden de sohbetler eder görüntülü ve sesli konuşabilirdik. Son zamanların trend uygulaması ise SKYPE sohbet, yine eski mesenger programı gibi dünyanın neresine olursan ulaşabileceğiniz bir uygulama.

Sohbet sitelerinde ise hemen herkes bu programı kullanıyor ve bu şekilde iletişim halinde oluyor zaman zaman radyo yayınlarında konukları uygulama ile alıyor grup konuşmaları sesli ve görüntülü konuşmayı bu şekilde sağlıyorlar. Bu uygulamanın kullanımı da oldukça kolay olup kişileri hiçbir şekilde zorlamıyor. sadece internetiniz olması bu uygulamayı kullanmaya yetiyor..

Yeni Skype sohbet uygulamasının güncellemesi olmuştur ve akıllı telefonlardaki gibi  artık bilgisayarınızdan da kullanabileceksiniz. görüntü ve ses kalitesi oldukça güzel olan bu uygulamada istediğiniz kişileri ekleme yaptıktan sonra görüşmeye başlayacaksınız. Diğer uygulamalar gibi herkes sizi ekleyemiyor sadece sizin istediğiniz kişiler sizlerle iletişime geçebiliyor güncellemede biraz farklılıklar oluştu tabii ki. Sohbet odaların da ki kullanıcıların bazıları kullanmazken çoğunluğu kullanmaktadır. Burada sizlere az çok skype uygulamasının nasıl kullanıldığını anlatmaya başladık uzun yıllardan beri faaliyette olan sohbet burada ailesi olarak sizlere her gün bir yazıyı hazırlamaktayız sizler de emeklerimizi görerek bizlere destek oluyorsunuz hepinize keyifli sohbetler dilerim.. Hoş Sohbetler..

Kimler Neler Demiş?

avatar
1024
  Subscribe  
Bildir